Справжній професійний шоколадний фонтан із якісних комплектуючих. На відміну від дешевих аналогів, виготовлений із твердої неіржавкої сталі та укомплектований потужним двигунам. Інформація отримана від наших покупців.
Шоколадний фонтан Pro-20098 — один із найбільших професійних фонтанов. Висота його — 106 см, вміщує — до 10 кг шоколаду, матеріал — неіржавка сталь. Підійде для використання з комерційною метою в ресторані, торговому центрі або парку розваги.
Професійний шоколадний фонтан Pro-20098 — повністю виготовлений із харчової неіржавкої сталі: корпус, чаша, вежа та шнек. Вміщує — від 5 кг шоколаду. Складається з чаші та вежі із сімома ярусами. Легко розбирається для чищення. Максимальний час безперервної роботи — 12 годин. Плавне регулювання підігрівання від 30 °C до 150 °C. Металевий шнек.
Характеристика: Вміщує від 5 кг шоколаду. Зроблений із харчової неіржавкої сталі. Живиться від мережі 220 В. Докладна інструкція українською мовою щодо використання шоколадного фонтана додається.
Розміри: діаметр нижньої чаші — 45 см, висота фонтана — 106 см.
Вага: 13 кг.
Споживана потужність: підігрівання — 200 Вт, мотор — 150 Вт.
Виробництво: TM Сhocolate fountain (КНР).
Гарантія: 3 місяці.
Щоб ще більше здивувати гостей, можна поставити для них фонтан для напоїв. Він же винний фонтан або фонтан для шампанського. Подивитися на фонтан для напоїв.
Цікаве відео про те, як можна оформити стіл із частуваннями до шоколадного фонтану
Підготовка фонтана
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CF |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Фуршет |
| Вид фонтану | Шоколадний фонтан |
| Кількість осіб | 100 чол. |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 500 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Об`єм | 8 л |
| Загальна висота | 1060 мм |
| Висота вежі | 660 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Діаметр чаші | 450 мм |
| Вага | 13 кг |
- Ціна: 49 208 ₴




