
Шоколадний фонтан R5603 - 56 см висота
4 800 ₴
- В наявності
+380 (98) 749-73-13
КиївСтар- +380 (95) 357-12-75Водафон
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель Ruster 5603 - якісний сучасний шоколадний фонтан заввишки 56 см.
Шоколадний фонтан призначений для Домашніх Свят і Весілля, підійде також у кафе та ресторан. Розрахований на обслуговування: до 60 осіб. Якщо гостей більше, шоколад можна доливати в процесі роботи.
Мінімальне завантаження фонтану: 1,5 кг шоколаду. Така кількість потрібна для роботи системи і частування 10-15 осіб.
Діаметр чаші - 23 см, висота фонтана 56 см. Вага: 2,25 кг.
Місткість: 3-4 кг шоколаду
Гарантія: 12 місяців.
Детальна фото та відео інструкція з запуску та роботи фонтана для шоколаду додається під час купівлі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CF |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Фуршет |
| Вид фонтану | Шоколадний фонтан |
| Кількість осіб | 100 чол. |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 175 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Об`єм | 4 л |
| Загальна висота | 560 мм |
| Висота вежі | 350 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Діаметр чаші | 230 мм |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴








