
Шоколадний фонтан R7504 — висота 75 см
7 400 ₴
- В наявності
+380 (98) 749-73-13
КиївСтар- +380 (95) 357-12-75Водафон
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шоколадний фонтан Ruster-7504 — великий чотири ярусний шоколадний фонтан на велике свято. Місткість від 1,5 кг шоколаду до 7 кг, розрахован на 20-150 гостей. Підійде шоколадний фонтан на Весілля, корпоративні Свята, ювілеї або у ресторан чи к'авярню.
Вежа та яруси цього шоколадного фонтана — розбірні та в зібраному вигляді займають мало місця. За потреби можна зібрати частину вежі на невелике свято — мінімальне завантаження шоколаду зменшитися приблизно на 1 кг.
Шоколадний фонтан R-7504 —
Діаметр нижньої тарілки 29,5 см, висота фонтана 75 см. Вага: 3,5 кг.
Потужність: 130-190 Вт
Живлення: 220 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CF |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Фуршет |
| Вид фонтану | Шоколадний фонтан |
| Кількість осіб | 200 чол. |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна споживана потужність | 200 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Об`єм | 7 л |
| Загальна висота | 750 мм |
| Висота вежі | 450 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Діаметр чаші | 300 мм |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 400 ₴


