Сузір'я Близнюки велике панно
3 800 ₴
- В наявності
- +380 (95) 357-12-75Водафон
Велике панно з зображення сузір'я Близнюків, з малюнком із зоряного атласу Яна Гевелія. Зірки виготовлені з оригінальних кристалів Сварівські, дерев'яна рама — ручної роботи. Близнюки на дзеркалі — ексклюзивний подарунок авторської роботи за гороскопом (21 травня — 20 червня).
Темне дзеркало та кристали гарно відбивають світло та разом вони мерехтять як справжнє сузір'я на небі: сріблясті зірки на чорному небосхилі.
Панно зроблене красиво та якісно: добре оброблена дерев'яна рама та бездоганно нанесене зображення. Мінімалістський стиль дасть змогу вписати таке панно в будь-який інтер'єр. Картина «Близнюки» упакована в картонну коробку.
Таке панно можна дарувати багатим друзям, колегам, керівнику, батькам, солідним родичам.
Сузір'я Близнюків
Близнюки (лат. Gemini) — зодіакальне сузір'я північноїобовини неба, найяскравіші зірки — Поллукс і Кастор, мають блиск відповідно 1,16 і 1,59 візуальної зоряної величини. У сузір'ї Сонце знаходиться з 20 червня по 20 липня1. Найкращі умови видимості в грудні — січні.
Сузір'я відоме з найдавніших часів. Напевно, спочатку «близнюками» іменувалися близькі та візуально схожі зірки Кастор і Поллукс. Греки вважали сузір'я поміщеними на небо близнюками Діоскурами Кастором і Полідівцем (за основною версією; є й альтернативні версії). Сузір'я входить до каталогу зоряного неба Клавдія IX'я «Альмагест».
В історії астрономії це сузір'я відоме тим, що в 1781 Вільям Гершель відкрив планету Уран поблизу зірки Пропус (h Близнюків), а в 1930 Клайд Томбо відкрив Плутон поблизу зірки Васат (94 Близнецьів).
Зірки Кастор (α Близнюків) і пів року (β Близнюків), розташовані на відстані 4,5°, представляють голови близнюків Діоскурів, ноги яких, звернені на південний захід, стоять на Чумацькому Шляху, примикаючи до Оріона.
Кастор — візуальна потрійна система, причому обидва його яскраві компоненти є спектрально-двійними, а слабкий — затемнена подвійна. Отже, Кастор — це скупчення із шести зірок. Їхня сумарна видима зоряна величина 1,59m і відстань від Сонця 45 см. років. Два яскраві біло-блакитні компоненти з видимими величинами 2 і 2,7 становлять візуальну подвійну з кутовою відстанню 6", що обертається навколо загального центру мас із періодом приблизно 400 років. Кожен із компонентів — подвійна система з орбітальними періодами 9,2 і 2,9 діб. Третій компонент видалений від них на 73", складається з двох червоних карликів і є затьмареним подвійним, що змінює свій блиск від 8,6 до 9,1 зоряної величини з періодом 0,8 доби.
Зіркова величина жовтогарячого Півлуксу 1,16m, відстань 35 світлових років; його світлість у 35 разів вища за сонячну.
Хоча Кастор світить слабкіше Напівкса, Байєр позначив його як α Близнюків. Пояснюється це тим, що під час нумерації близьких за яскравістю зірок одного сузір'я Байєр залишав пріоритет за більш північною.
Матеріал про сузір'я Близнюків на Wikipedia
Характеристика Високоякісна фарба на склі. Рамка — натуральне дерево. Зірки виконані кристалами Сваровскі.
Розмір: 35х35х3 см.
Вага: 1,3 кг.
Основні | |
---|---|
Вид картини | Панно |
- Ціна: 3 800 ₴