Чудова новина для фотолюбів. Новинка — професійний об'єктив Canon EF 100 Макрос у формі кухля з кришкою. Всередині — харчова неіржавка сталь.
Після захоплення пейзажами та портретами в кожного фотолюбителя незмінно йде цікавість до макрознімання. Сфотографувати великим планом з усіма найдрібнішими деталями квітка, метелик, сніжинку або якусь гарну поверхню допоможе спеціальний макрооб'єктив. Компанія Canon випускає для цього професійний об'єктив EF 100 mm f/2,8 L IS Macro. Такий об'єктив коштує приблизно 1100 доларів і купити собі його може далеко не кожен.
Подаруйте вашому другові-фотолюбцю чашку-об'єктив Canon EF 100 Macro, і він не залишиться байдужим до цього подарунку. Кухоль у всіх подробицях має вигляд відомого японського об'єктива. У неї навіть кнопки режимів перемикаються. Всередині чашки-об'єктива — харчова неіржавка сталь для збереження тепла. Кухоль має кришку із силіконовою прокладкою, яка доволі щільно накручується на чашку. У комплекті є мішечок і кольорова подарункова коробка.
Місткість чашки: 300 мл
Матеріали: пластик, гума та неіржавка сталь
Висота з кришкою: 15 см
Діаметр: 8,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 300 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Пластик |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кришка | Кришка без поїлки |
| Матеріал зовнішньої стінки | Пластик |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Тип | Термокухоль |
| Виробник | Canon |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 450 ₴


