Акція! Покупцеві професійного шоколадного фонтана 8060 як подарунок запасний шнек!
Шоколадний фонтан Pro-8060 — призначений для професійного проведення свят. Висота його — 61 см, вміщує — до 5 кг шоколаду, матеріал — неіржавка сталь.
Професійний шоколадний фонтан Pro-8060 — виготовлений із харчової неіржавкої сталі: корпус, чаша та вежа. Шнек, для тихішої роботи, виготовлений із твердого прозорого пластику. Вміщує — до 5 кг шоколаду. Складається з чаші та вежі з чотирма ярусами. Легко розбирається для чищення. Максимальний час безперервної роботи — 10 годин. Плавне регулювання підігрівання від 30 до 150 °C.
Характеристика: Вміщує до 5 кг шоколаду. Зроблений із харчової неіржавкої сталі. Живиться від мережі 220 В. Докладна інструкція з використання шоколадного фонтана додається.
Розміри: діаметр нижньої чаші — 33 см, висота фонтана — 61 см.
Вага: 6 кг.
Споживана потужність: підігрівання — 150 Вт, мотор — 80 Вт.
Виробництво: TM Сhocolate fountain (КНР).
Гарантія: 3 місяці.
Щоб ще більше здивувати гостей, можна поставити для них фонтан для напоїв. Він же винний фонтан або фонтан для шампанського. Подивитися на фонтан для напоїв.
Цікаве відео про те, як можна оформити стіл із частками до шоколадного фонтану
Підготовка фонтана
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CF |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Фуршет |
| Вид фонтану | Шоколадний фонтан |
| Кількість осіб | 150 чол. |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 210 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Об`єм | 8 л |
| Загальна висота | 610 мм |
| Висота вежі | 300 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Діаметр чаші | 330 мм |
| Вага | 12 кг |
- Ціна: 33 000 ₴





